بازدید رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان از زمزم تهران

به گزارش واحد روابط عمومی زمزم ایران روز پنج شنبه، 2 مرداد ماه ، جناب آقای براتلو، رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان و جمعی از معاونان ایشان به بازدید از کارخانه زمزم تهران پرداختند.

پیش از این بازدید نیز در جلسه ای با مدیرعامل شرکت زمزم ایران، آقای  رستمیان و آقای بهروزی مدیرعامل شرکت زمزم تهران، روند فعالیت های صورت گرفته و گزارشات مربوطه به ایشان ارائه شد. در این جلسه آقای رستمیان با اشاره به فعالیت 24 ساعته خطوط تولیدی به وضعیت بسیار خوب فروش اشاره کردند. همچنین گزارشی از ارتقا وضعیت معیشتی کارکنان ارائه شد و به اقدامات تشویقی و آموزشی صورت گرفته برای پرسنل و پرسنل فروش نیز اشاره کردند. همچنین آقای بهروزی، مدیرعامل شرکت زمزم تهران نیز با اشاره به وضعیت خاص کرونا به رسیدگی روزانه وضعیت سلامتی کارکنان خط تولیدی و پرسنل کارخانه اشاره نموده و از توزیع الکل ، ماسک و اقلام بهداشتی در بین پرسنل خبر داد.

در ادامه آقای رستمیان علت افزایش فروش 33 درصدی نسبت به زمان مشابه در سال قبل را نظارت بیشتر در فروش و ارائه صورت وضعیت روزانه به مدیران فروش و همچنین ایجاد انگیزه و مشوق های هدفمند بیان کردند و برای کسب بیش از یک چهارم سهم بازار نوشیدنی کشور در سال 1400 ابراز امیدواری نمودند.

آقای براتلو، رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان نیز در پایان جلسه با ابراز خرسندی از وضعیت رو به رشد مجموعه زمزم، توجه به منابع انسانی و نظارت بر فروش را عامل موفقیت مجموعه زمزم در این زمان کوتاه دانستند و توصیه هایی نیز در زمینه بروزرسانی تجهیزات تولید و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در تامین و تولید تجهیزات مورد نیاز و توجه به وضعیت معیشتی منابع انسانی به مدیران زمزم داشتند که با استقبال ایشان مواجه شد.

در پایان جناب آقای براتلو، رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان و معاونان ایشان به همراه آقای رستمیان، مدیرعامل شرکت زمزم ایران و و آقای بهروزی مدیر شرکت زمزم تهران و جمعی از مدیران شرکت زمزم به بازدید از خطوط تولید زمزم تهران و گفت و گو با پرسنل خطوط تولید پرداختند.