اهدای لوح تقدیر و تندیس طلایی به زمزم

به گزارش خبرنگار نشریه زمزم به مناسبت نکوداشت دهم تیرماه، روز صنعت و معدن، سیدرضا مرتضوی رئیس خانه صنعت و معدن و محمدرضا مس فروش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اعطای لوح تقدیر مشترکی  به دکتر مهدی یزدان‌شناس مدیر عامل شرکت زمزم  ایران از تلاش‌های وی و همکارانش در  زمینه بهبود کیفیت و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان قدردانی کردند.
براساس این گزارش در این لوح تقدیر آمده است: بدون تردید تحقق اهداف توسعه متوازن صنعتی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین به شعار «اقتصاد  مقاومتی، اقدام و عمل» مزین شده است، نیازمند پشتکار و اهتمام ویژه آحاد جامعه اسلامی است.
در ادامه این تقدیرنامه؛ همچنین به اهمیت تولید به عنوان یکی از مولفه های مهم اقتصاد اشاره شده و آمده است: بالندگی گسترده تولید به عنوان یکی از مهمترین مولفه‌های اقتصادی در راستای رفاه و عدالت اجتماعی، مرهون تلاش‌های درخور تحسین عزیزانی چون جنابعالی است که به عنوان واحد نمونه صنعتی استان تهران در سال 1395 به مناسبت نکوداشت روز صنعت و معدن برگزیده شده‌اید. 

 

تندیس طلایی رضایت مشتری
همچنین از سوی انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، به منظور قدردانی از تلاش‌های شرکت زمزم ایران در زمینه بهبود کیفیت در تولید و خدمات و نقش آن در کسب رضایت‌مندی مشتریان تندیسی به این شرکت اهدا شد.  این تندیس در همایشی که در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد به دکتر مهدی یزدان شناس مدیر عامل شرکت زمزم  ایران اهدا گردید.